Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

Презентація видання «PR та маніпуляції. Практичний словник» в Сєвєродонецьку 4-5.02.2015 (відео) в рамках проекту «Український простір»
Брошура «21 «рукотворний міф» кремлівської пропаганди»


КОМПЛЕКСНИЙ
ІНФОРМАЦІЙНО-ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПРОЕКТ
«УКРАЇНСЬКИЙ ПРОСТІР»

Суть проекту:
Формування єдиного інформаційного простору України, як основи національної безпеки, що сприяє розбудові стабільного відкритого демократичного суспільства, об’єднаного спільними цінностями та спільною метою, зокрема, прагненням до миру, творчого саморозвитку та самореалізації, активної участі у міжнародних процесах в якості суб’єкта, а не об’єкта міжнародної політики.

Мета проекту:
Залучення широких кіл громадськості до створення єдиного продуктивного – а не розірваного деструктивного – інформаційного простору, з метою гуртування громадян України, незалежно від етнічного походження, в єдину політичну націю, здатну протистояти зовнішнім викликам задля збереження миру і спокою в суспільстві, а також активної участі України в економічній, політичній, науковій, культурній діяльності світової спільноти на засадах демократії, на умовах справедливої конкуренції та на принципах міжнародного права.

Актуальність проекту:
В умовах відвертої військової агресії проти України, що здійснюється у вигляді активно спонсорованих та підтримуваних зовні військово-терористичних дій на Донбасі, посилюється й зовнішній інформаційний вплив всередині країни, метою якого є демотивація населення стосовно питань захисту територіальної цілісності держави та інших національних інтересів глобального характеру. Необхідність збереження миру та стабільності на національній території і всередині суспільства вимагає системного організованого опору інформаційній інтервенції, очищення внутрішніх комунікативних каналів від деструктивної інформації, побудови стрункої, стійкої, активно наповнюваної конструктивною об’єднувальною інформацією національної інформаційної системи, (збалансованого інформаційного простору).

Завдання проекту:
• Поширення якісного національного інформаційного продукту, що відповідає сучасним реаліям та вимогам формування освіченого, високоморального, стійкого до деструктивних (як зовнішніх, так і внутрішніх) впливів суспільства.
• Дерадянізація та актуалізація національного інформаційного простору з метою об’єктивного відображення сучасних реалій.
• Нейтралізація деструктивного інформаційного впливу, що поширюється (чи може поширюватися) в українському суспільстві внаслідок інформаційних атак ззовні; нейтралізація наслідків інформаційних війн та активна протидія зовнішній інформаційній агресії.
• Формулювання чітких відповідей на первинні, основотворчі питання, що хвилюють українське суспільство, визначивши таким чином загальноприйняті аксіоматичні твердження, які ляжуть в основу організації системи внутрішньої інформаційної безпеки та подальшого стабільного демократичного розвитку суспільства.
• Вдосконалення системи внутрісуспільної комунікації на основі спільних загальнонаціональних принципів, цінностей та символів: громадяни, регіони, громадяни – місцева влада, громадяни – центральна влада, громадяни – державні та громадські структури, громадяни – бізнес, бізнес – влада, місцева влада – центральна влада, ЗМІ – влада, ЗМІ – громадяни тощо.
• Формування творчих сил та професійних кадрів, здатних до швидкої та ефективної розбудови менеджменту національної інформаційної системи (інформаційного простору) в інтересах незалежної суверенної України та українського суспільства.
• Активне поширення національного інформаційного продукту за межі України з метою посилення позицій України в світі на основі формування сталого позитивного іміджу Української держави.

Напрямки (сфери) реалізації проекту:

 • Система загальнонаціональних символів.
 • Зовнішній візуальний простір (архітектура, монументальна скульптура, вивіски та реклама, упаковки товарів тощо).
 • Діловодство.
 • Засоби масової інформації (преса, радіо, телебачення, інтернет-ресурси).
 • Видавнича справа.
 • Кінопродукція. Театральне мистецтво.
 • Шоубізнес, естрада, фестивальна та концертна діяльність.
 • Інтернет-середовище. Комп’ютерні програми.
 • Система освіти.
 • Національне законодавство.
 • Міжнародний культурний обмін.

Учасники проекту:
Державні структури, комерційні структури, громадські організації, творчі організації, об’єднання та колективи, окремі громадяни (журналісти, громадські діячі, митці, науковці, активісти, меценати).

Джерела фінансування проекту:
Самофінансування через комерційні проекти, спонсорство, благодійність, інші джерела фінансування (якщо існування та використання таких джерел не суперечить чинному законодавству України чи міжнародному праву).

Заходи реалізовані чи здійснювані у даний час в рамках проекту:
• Інформаційно-аналітична радіопрограма «Український простір» – виходить на УР-1 щотижня, у неділю о 19.05. Постійний ведучий програми Олександр Куцак. Постійний експерт програми письменник, видавець Вадим КАРПЕНКО. Створена за підтримки Головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ.
• Брошура «Україна любит свой Донбас, Донбас любит свою Украину». Прості відповіді на актуальні питання. Підготовлено Головним управлінням по роботі з особовим складом ЗСУ за участі видавництва Вадима КАРПЕНКА.
• Продовжувана акція: книжкова виставка «Український простір». Мета виставки – привернення уваги до продукції українських видавництв (підтримка видавництв); залучення благодійних коштів для придбання сучасних українських книг для бійців АТО, для біліотек та шкіл Донбасу. Організатори: Видавництво Вадима Карпенка, Інтернет-книгарня на korekta-vk.com, Головне управління по роботі з особовим складом ЗСУ, журнал «Військо України»; основні партнери (технічна та інформаційна підтримка): Київський Будинок Вчителя, ГР «Відсіч», УР-1; основна інформаційна підтримка: третій канал Українського радіо «Культура», 5-й канал (ТБ), «Український тиждень», газета «День», інтернет-ресурс «Барабука». Книги, зібрані для Донбасу під час першої (листопад 2014) виставки були передані бібліотекам та школам Краматорська, Слов’янська, Артемівська в рамках акції «Армія гарантує – Святий Миколай не забуде».
• Видання спеціальної літератури. Книги Наталі Яцко «PR та маніпуляції» та «PR та маніпуляції в інформаційній війні». Видавець Вадим Карпенко. Видання готуються за організаційної підтримки Головного управління по роботі з особовим складом ЗСУ та за фінансової підтримки ТМ «Карпатська джерельна» (природна мінеральна вода).

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)