Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

Видавництво відкрите до співпраці з авторами як досвідченими так і початківцями.
Жанри літературних видань не обмежуються, однак пріоритет надається дитячій, підлітковій, словниковій та довідковій літературі.

З огляду на реалії сучасного книжкового ринку та фінансові ризики для видання стартового тиражу книги залучаються кошти автора.

У випадку якщо рукопис відповідає вимогам Видавництва і може бути включеним у видавничий план з подальшим активним просуванням видання за рахунок наших резервів, автор вносить мінімально-необхідну суму, яка фактично є членським внеском до творчого клубу, що діє при Видавництві і необхідна на покриття редакційно-видавничих затрат (підготовка книги до друку та виготовлення перших примірників).
Розмір такого внеску від 3500 грн. В цьому випадку видається стартовий тираж книги до 200 примірників. 20% тиражу передається автору в його розпорядження, решта на реалізацію через канали продажу Видавництва. При цьому автор зобов’язаний брати участь у рекламних заходах видавництва (написання анотацій, рекламних текстів, участь у виставках, презентаціях, книжкових виставках тощо).
В разі успішної реалізації тиражу протягом 2-х років Видавництво продовжує видання книги власним коштом з виплатою авторові 10% книжками або у грошовому вигляді по факту продажу примірників книг.

В інших випадках автор повністю оплачує обумовлений тираж, розпорядження тиражем передбачається угодою між Автором-Замовником і Видавництвом.
Передбачається, що Видавництво буде сприяти Авторові у подальшій реалізації книги на комерційних засадах. Деталі обговорюються в кожному випадку окремо і залежать від обсягу книги, необхідності ілюстрування, редагування, коректури.

Макети готуються виключно за технічними умовами Видавництва. Автори зобов’язані брати участь у вичитці тексту на проміжних етапах підготовки книги до друку.

Для початку переговорів повідомте нам основні параметри майбутньої книги (жанр, обсяг у знаках або сторінках, необхідність ілюстрування, наявність графіки та фотоматеріалів, необхідність комп’ютерного набору, зразок тексту не менше 4 сторінок). Ваше повне ім’я та ваші контактні телефони.

Наші контакти:

Видавництво Вадима Карпенка
Видавець, головний редактор Вадим Миколайович Карпенко
моб. 098 27 30 648
директор Оксана Миколаївна Герасимчук
моб. 096 84 24 801
оф. тел. (044) 419 89 22

1 комментарий: Умови співпраці з Видавництвом

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)