Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

+ Повний пакет послуг з додрукарської підготовки
Вам не доведеться окремо шукати коректора, верстальника, дизайнера. Всю підготовчу роботу ми беремо на себе. Вам залишається тільки схвалити дизайн і отримати на руки своє «дітище» в зазначені в угоді терміни.
+ Демократичні ціни
Ми вважаємо, що творчість і гроші — дві не завжди сумісні речі. І перше не повинно страждати від нестачі іншого, адже так? Ось чому в нашому прайс-листі ціни на додрукарську роботу на 40 %, а на друк — на 25 % нижче середньої ринкової ціни.
+ Абсолютна законність
Видавнича діяльність не може здійснюватися без реєстрації. Як, втім, і будь-яка інша. Ми не граємо в хованки, у нас все прозоро! Починаючи від статутних документів, ISBN, штрих- кодів і т. д. і закінчуючи договором, який ми укладаємо з клієнтом.
+ Відмінна якість
Якість цінується скрізь. А в нашій справі — особливо. Адже ви ж не хочете, щоб ваша книга розвалилася на другий день? Ми пишаємося тим, що такого роду брак у нас практично виключений. А якщо раптом щось і трапляється, свої недоліки «Видавництво Вадима Карпенка» виправляє самостійно.
+ Друк в будь-якій кількості
Навіть якщо вам потрібен всього 1 примірник, ми все одно беремося за роботу. Тому що інтереси клієнта для нас найважливіші. Крім того, ми розуміємо, що бувають різні ситуації. А раптом ви просто вирішили зробити собі подарунок на день народження? Або ж хочете перевірити як виглядатиме ваша книга, перед тим як зважитись на більший тираж.
+ Естетичне оформлення
Наш дизайнер чудово знає свою справу. Тому, будьте впевнені, ви отримаєте не просто видану книгу, а КРАСИВО видану книгу, яку не соромно подарувати / показати рідним, друзям або колегам. Адже ваші книги — в надійних руках!
+ Реалізація
Скажіть відверто, ви часто чули, що видавництво погоджується брати на реалізацію видані книги? Ми – беремось допомогти авторові донести свою книгу до читача у міру своїх можливостей. Причому на вельми вигідних для автора умовах!
+ Будь-яке місто України!
Незважаючи на те, що «Видавництво Вадима Карпенка» знаходиться в Києві, ми приймаємо замовлення з усієї України. Завдяки Інтернету і сучасним засобам зв’язку це не проблема! Готове замовлення відправляється в місто клієнта або транспортною компанією («Нова пошта», «Нічний експрес» тощо), або «Укрпоштою».

 
З повагою до Вас,
Оксана Герасимчук

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)