Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

 

XVIII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА
«ВСЕСВІТ КРАСИ ТА ЗДОРОВ’Я» – 2018

 

20-22 квітня 2018 року на території Міжнародного виставкового центру відбулася XVІII Міжнародна спеціалізована виставка «Всесвіт краси та здоров’я».
Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»
Ринок індустрії краси — один із найдинамічніших. Вимоги до якості, ефективності, екологічної безпечності, натуральності косметичних засобів безперервно зростають, що спонукає компанії до пошуку нових рішень: застосуванню сучасних наукових розробок, зверненню до дарів природи, використанню рецептів чарівності та привабливості східних красунь. Ознайомитися з деякими «секретами» можна було на виставці «Всесвіт краси та здоров’я — 2018».

 

ftvs2018011 ftvs201805 ftvs2018013

 

Серед новинок виставки

Східна парфумерія безпосередньо від виробника — компанії «Brands Konnect General Trading» (Об’єднані Арабські Емірати) та відкомпанії «PompaduR». Арабські парфуми — це вибір естетів і гурманів. Відвідувачі мали змогу ознайомитися з різноманітними вишуканими ароматами та відчути атмосферу загадкових мандрівок.
Відомо, що японські жінки приділяють багато уваги своїй зовнішності. З високотехнологічною продукцією виробництва Японії для здоров’я та краси можна було ознайомитись на стенді компанії «УМІ».
На виставці також були представлені товари ще з однієї східної країни — Таїланду. Їх популярність в усьому світі пояснюється тим, що до їх складу входять унікальні натуральні екологічно чисті компоненти.
Індійські косметичні засоби вже надійно зарекомендували себе на ринку України. Цього року — це натуральна серія для волосся ТМ Kumarika від компанії «Фулл Бокс Груп».

Косметика по догляду за обличчям і тілом

Сучасна косметика — це унікальне поєднання новітніх досягнень в косметології та відроджених рецептів. Прикладом вищесказаного став представлений на виставці австрійський бренд професійної косметики — Lara Sсhön, історія якого нараховує майже 350 років.
Багата лінійка відомих косметичних продуктів Dzintars (Латвія) протягом багатьох років утримує авторитет завдяки своїй безперечній перевазі — вмісту рослинних екстрактів і натуральних олій. Вибір косметики, що демонструвалася, була здатна задовольнити навіть самих вимогливих споживачів.
Новий бренд натуральної косметики inJoy, який нещодавно з’явився на ринку України, був презентований на виставці «Всесвіт краси та здоров’я». Це натуральний, стильний, креативний, життєрадісний, яскравий та позитивний український бренд, який вже знайшов своїх шанувальників серед тих, хто ціную здорову красу.

ftvs2018014 ftvs2018015 ftvs2018028

Декоративна косметика

Для досягнення вражаючого результату від макіяжу в нагоді стане косметика Colordance (Південна Корея). Завдяки унікальній комбінації якості, легкості у використанні, стійкості, засоби Colordance призначені як для використання в професійних салонах, так і в домашніх умовах.
Вже не в перший раз продукцію для досконалого макіяжу демонструє на виставці «Mineral Avenue Ukraine» — ексклюзивний представник професійної декоративної косметики Mineral Avenue (США) в Україні. Мінеральна косметика — одне з відкриттів останніх років. Мінеральна косметика для тих, хто цінує натуральний тренд. І приємно, що на виставці «Всесвіт краси та здоров’я» вона вкотре знаходить своїх шанувальників.
Природні джерела здоров’я — рішення для підтримки життєвих сил організму
Натуральні вітаміни та добавки, лікарські засоби з екологічно чистої рослинної сировини представили компанії:«Біостимулятор», «Рейн Інтернешнл Україна», «Екофарм» та інші.

 

ftvs2018029 ftvs2018030 ftvs2018027
ftvs2018020

 

Щорічна виставка «Всесвіт краси та здоров’я» — надала можливість учасникам продемонструвати винятковість і переваги своєї продукції та послуг не тільки партнерам та професіоналам, які працюють в сфері індустрії краси, але й, що дуже важливо, безпосередньо кінцевим споживачам. Відвідувачі виставки отримали нагоду зорієнтуватися в якості та розмаїтті нових товарів або придбати вже відому продукцію, що позитивно зарекомендувала себе та стала улюбленою.

Чекаємо Вас на виставці «Всесвіт краси та здоров’я»
в наступному році — 12-14 квітня 2019 року!

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)