Не в обкладинці книги справа, а в тім, що криється в рядку…
Для пошуку на сторінці використовуйте комбінацію клавіш Ctrl+F
Беріть участь!

 
З приємністю згадую чудову зустріч зі школярами прекрасної школи с. Верби. Захоплені очі дітей, величезний інтерес до книги, їхню активну участь у нашому спілкуванні. З приємністю наводимо нижче статтю Людмили Білецької про цю незабутню зустріч.
Вадим Карпенко

Verby-006
Останній дзвоник – це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. Цього свята немає в жодному календарі. Воно буває лише раз у житті кожної людини, кожного з нас. Цього дня усі – дорослі і діти – стають трішки іншими. Оберемки квітів, усміхнені обличчя і сльози на очах, щирі напутні слова та вітання – все це свято останнього дзвоника. У передостанні дні весни у Червонопартизанській ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозької районної ради, як і повсюди в навчальних закладах України, по-сімейному тепло і водночас урочисто пролунав останній дзвоник. Цього святкового дня, підвівши підсумки навчально-виховного процесу, нагородивши кращих учнів школи, випускників привітала директор школи, Білокриницька Олена Миколаївна, яка побажала всім учням чудових канікул, міцного здоров′я, а винуватцям свята – старанно підготуватися та успішно скласти зовнішнє незалежне оцінювання. Були цього дня і нагороди – подяки та грамоти кращим учням школи.
Аби розділити радість сьогоднішнього свята, пригадати хвилюючі миті з свого шкільного життя завітали на свято почесні гості: випускник школи 1973 року, меценат Лапицький Анатолій Григорович, видавець, письменник Вадим Карпенко та військовий кореспондент газети «Народна Армія», підполковник Руслан Ткачук, сільський голова Вербівської сільської ради Ганелі Тетяна Миколаївна.
Цінні настанови на майбутнє пролунали в адресу випускників від першої вчительки Палій Галини Леонідівни.Та чи не найбільше за всіх раділи і, в той же час хвилювалися за своїх дітей, батьки випускників. Бо попереду ще стільки випробувань. Тому зі словами вдячності за всі роки навчання та виховання випускників звернулася до вчителів мама випускника, Мельник Наталія Федорівна. А учням побажала стати гідними громадянами своєї держави.
Із щирими словами побажань звернулася до учнів та вчителів сільський голова Ганелі Тетяна Миколаївна, та радила учням, щоб високі знання для них стали не просто шансом, а гарантією майбутнього працевлаштування, самореалізації та хорошої зарплатні.
Не обійшлось свято і без подарунків…. Переможці предметних районних олімпіад, конкурсів отримали від Анатолія Григоровича Лапицького цінні подарунки – нові портфелі, зошити, щоденники, а ті учні, які посіли призові місця у обласних та всеукраїнських конкурсах отримали «розумні» годинники.
Verby-015
Письменник Вадим Карпенко подарував до шкільної бібліотеки художню літературу та «Словник діалектизмів, запозичень та застарілих слів в українській мові».
Verby-002
А Руслан Ткачук — книгу «Вклоняємось доземно українському солдату», яка містить історії справжніх героїв, що самовіддано люблять і служать своїй Батьківщині.
IMG_9246
І ось хвилююча мить… Звучить останній дзвінок. Радість та смуток переповнюють серця випускників. Навчання у школі закінчилося. Попереду – незвіданий шлях дорослого і серйозного світу. У добру путь і щасливу днину, дорогі випускники! Чудових вам канікул, школярі!
 
Людмила БІЛЕЦЬКА
методист комунальної установи
«Нижньосірогозький районний
методичний кабінет»

Пригоди Марка та Харка
Бурлескний роман.
Всі книжки про Марка та Харка в одній. Сміх та хороший настрій гарантовані
Результати Всеукраїнського конкурсу серед підлітків «Краще літературне оповідання» 2013-2014 років дивіться тут->
Час для читання ще є (Розумні думки розумних людей)